10.03.2022

 

POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW      

STOWARZYSZENIE OGRODOWE

W WARSZAWIE

ROD „BAJKI”

50-552 Wrocław , ul. Borowska 133                                                           Tel. 71 336 92 16, REGON 00701591548054                NIP 8992311700APEL POMOC UKRAINIE !!!
Do Społeczności Działkowej ROD Bajki.
W sytuacji konfliktu zbrojnego w Ukrainie, nie możemy pozostać obojętni, chcemy skutecznie pomóc naszym sąsiadom Ukraińcom. Okażmy im wsparcie. Zapraszamy naszych działkowców o włączenie się do skoordynowanej akcji:
POMOC DLA UKRAINY.
Zwracamy się z prośbą o dostarczanie w miarę swoich możliwości do siedziby Zarządu ROD Bajki, ustalonych wcześniej z koordynatorem z Urzędu Miejskiego, niezbędnych i potrzebnych artykułów i produktów takich jak:
- Leki, w tym leki przeciwbólowe dla dorosłych na bazie paracetamolu i ibuprofenu, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci, leki rozkurczowe, syropy przeciwkaszlowe, leki na przeziębienie, krople do oczu, wszystko z ważnym terminem przydatności.
- Wyroby medyczne takie jak: środki do dezynfekcji, środki antyseptyczne, maski jedno- i wielorazowe, bandaże, opaski uciskowe, opatrunki indywidualne, gazy jałowe, plastry w rolce, rękawice nitrylowe, chusty trójkątne, koce termiczne, nożyczki do opatrunków.
-Żywnośćo długim terminie przydatności, mleko zmodyfikowane dla dzieci.
- Artykuły higieny osobistej( pampersy, pieluchy i pieluchomajtki dla dorosłych i dla dzieci, podpaski, wkładki urologiczne  chusteczki mokre i suche, nawilżane i higieniczne, pasty i szczoteczki do zębów
W przypadku chęci przekazania datków pieniężnych prosimy o kontakt z zarządem ROD „Bajki” przy ul. Borowskiej 133 celem wskazania na upoważnione instytucje zbierające środki finansowe.
Prosimy także o informacje dotyczące możliwości przyjęcia pod swój dach obywateli Ukrainy.
Dary można przynosić do siedziby ROD „Bajki” przy ul. Borowskiej 133 od poniedziałku do soboty w godź. 10.00 do 12.00, oraz we wtorki i środy w godź: 17.00 do 19.00. Dary przyjmujemy do 30.03.2022r.
Za Zarząd ROD „Bajki”:
 
 
 

 
 

 

 

Warto odwiedzić


 

Logowanie